Games Extreme

21 października, dzień przed Półmaratonem Gliwickim odbędą się zawody Games Extreme oraz Kids Games Extreme.

Na terenie miasteczka rozstawiony zostanie około 100 metrowy tor naszpikowany przeszkodami. Zarówno wersja dla dorosłych jaki i dla dzieci będzie miały podobny charakter. Startujemy w parach, ramię w ramię, pokonując kolejno przeszkody rywalizujemy z samym sobą oraz z przeciwnikiem. Zawodnicy klasyfikowani będą na podstawie analogowego pomiaru czasu. Przewidziana jest nagroda za najlepszy czas, Zegarek Garmin Forrunner 25. Przewidywane jest skalowanie obciążenia dla kobiet i mężczyzn, tak aby każdy miał równe szanse. Co będzie obciążeniem to wielka niespodzianka, pewne jest to, iż takiego jeszcze nie było.

Kids Games Extreme

Bieg dla dzieci odbedzie w nieco luźniejszej formie a każdy uczestnik otrzyma pyszny poczęstunek.

Opłata startowa w wysokości 20 zł dorosły oraz 5 zł dziecko w całości przeznaczona będzie na akcję charytatywną "Paczka dla bohatera". Jest to akcja organizowana dla tych którzy podczas 2 wojny światowej walczyli dla innych nie bacząc na siebie samego.

Paczka dla Bohatera: Akcja charytatywna skierowana do wszystkich ludzi walczących o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych min. AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny...

Start zawodów sobota 21.10 godzina 14 a ostatni start odbędzie się o zmroku tj. godzina 20:00. Każdy zawodnik otrzyma posiłek na mecie.

www.extremeconstruction.pl

  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress